Prawdziwy ubiór chrześcijan

List do Kolosan 3:12 zawiera następujące słowa:

Jako więc wybrańcy Boży – święci i umiłowani – obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość” (Biblia Tysiąclecia)

Prawdziwy ubiór chrześcijan

Prawdziwy ubiór chrześcijan

Szczególnie my, kobiety, mamy tendencję do zastanawiania się codziennie, w co się ubrać. Przecież inaczej należy ubrać się na spotkanie, inaczej na kawę z przyjaciółką, a inaczej na spacer z rodziną. Apostoł  Paweł  w powyższych słowach przypomina nam, że istnieje zestaw ubrań, który zawsze jest w dobrym stylu. W najlepszym stylu. Nosimy tę odzież, ponieważ jesteśmy wyjątkowi, Dlaczego? Ponieważ  ta odzież pochodzi z kolekcji Najlepszego Projektanta we Wszechświecie. W przeciwieństwie do kolekcji ubrań posiadanych w szafach, ten zestaw możemy nosić zawsze i w każdej sytuacji.

Charakter tego stroju sprawia , że wręcz powinniśmy je nosić szczególnie wtedy gdy przebywamy z innymi ludźmi. To ubranie czasem bywa trudne do noszenia, czasem może się wydawać. że na przykład nas uwiera, Czasami być może trudno nam się przełamać, aby się w nim pokazać, gdyż obowiązująca „moda” jest zdecydowanie odmienna od naszej. Ale zawsze powinniśmy pamiętać, że zakładanie przez nas tego stroju, jest  błogosławieństwem dla tych, którzy nas spotykają, gdy jesteśmy ubrani w tę „niebiańską kolekcję” Nosząc to ubranie świadczymy o naszym perfekcyjnym Projektancie , jesteśmy ambasadorami Jego najdoskonalszej marki.

Czytaj także: List do Rzymian 1:7. O umiłowanych, powołanych i świętych