BogZyje.pl – artykuły o Biblii i chrześcijaństwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na stronie BogZyje.pl, zapraszamy do dołączenia do publicznej grupy BogZyje.pl. Dzięki temu nie przegapisz żadnego nowego artykułu o Biblii, dostępnych tłumaczeniach czy wideo, które pojawiają się na naszym kanale. Co jakiś czas (nie częściej niż raz w tygodniu) wyślemy Ci powiadomienia o nowościach, które pojawiły się w ostatnim czasie, a sam możesz regularnie obserwować kolejne posty, które będą pojawiać się na grupie.

Jeśli masz jakieś pomysły dotyczące funkcjonowania strony, napisz o tym na grupie – to najszybszy sposób kontaktu z nami.

Co musisz zrobić, aby dołączyć? Aby zostać członkiem grupy, musisz posiadać konto na Facebooku. Następnie kliknij na link, który prowadzi do naszej grupy [Kliknij tutaj] i wybierz przycisk  Dołącz do grupy . Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku, wciąż możesz przeglądać najnowsze informacje o aktualizacjach strony – grupa jest publiczna.

Jeśli uważasz, że materiały zamieszczane na naszej stronie mogą spodobać się Twoim znajomym, zaproś ich do dołączenia do grupy.